Naši fantje blestijo tudi med poletjem

Ta petek 14.2.2014 je občina Piran v Avditoriju Portorož organizirala gala prireditev »Naj športnik občine Piran v letu 2013«, kjer so podelili lepa priznanja najboljšim športnikom občine Piran za preteklo leto. Med drugim so bili na to prireditev povabljeni tudi trije naši fantje, ki so prejeli lepa priznanja za svoje rezultate v odbojki na mivki za leto 2013, saj dogovorno med kluboma ACH Črnuče in Portorož, med poletnimi meseci, v odbojki na mivki zastopajo barve kluba Beach Volley Portorož.

Poletje 2013 je bilo za te fante res izjemno, saj sta Martin in Žiga osvojila naslov državnega prvaka v kategoriji U 15 ter Žiga in Aleks osvojila naslov državnih podprvakov v kategoriji U17.

Za te izjemne dosežke so pretekli petek vsi trije prejeli priznanja, katera jim je izročil župan občine Piran, hkrati pa je bil izdan tudi bilten, v katerem so se naši fantje predstavili v sliki in besedi.

Čestitke tudi z našega kluba vsem trem omenjenim igralcem in pa tudi njihovima “poletnima” trenerjema Sergeju in Roku.