Začenja se nova sezona

V torek so se na prvem treningu in testiranju zbrali igralci obeh naših članskih ekip, ki bosta igrali v drugi državni ligi. Prav tako niso počivali niti fantje, ki bodo kot tretja članska ekipa, branili naše barve v tretji ligi. Torej bomo imeli kar tri članske selekcije! Na trenerskih mestih je kar nekaj sprememb. Našo prvo ekipo bo vodil Marko Brumen, ki je v lanski sezoni zelo uspešno vodil odbojkarje iz Kamnika, trener druge ekipe pa je Janez Malovič.

Več o trenerjih, igralskem kadru in ciljih posameznih ekip bomo poročali prihodnji teden, ko se bodo člani potili na pripravah v Planici.

Ne počivajo pa niti naše najmlajše selekcije, ki si v teh dneh znanje, moč, prijateljstva in še marsikaj drugega nabirajo na pripravah v Cerknem.