Tri zmage in en poraz

Starejši dečki so danes nastopili na dveh domačih turnirjih. Na prvem turnirju na OŠ Danile Kumar se zelo uspešno nastopili fantje iz druge ekipe, nekaj manj uspešni pa so bili njihovi kolegi iz prve ekipe, ki so gostili turnir na OŠ Sostro.

Bolezen je kar precej oklestila zasedbo naše prva ekipe. To se je poznalo tudi v igri, ki pa je bila še vedno dovolj dobra, da bi lahko Črnučani zmagali. V prvem nizu proti Triglavu iz Kranja so imeli pri rezultatu 24:22 dve zaključni žogi, ki pa ju niso izkoristili. Nezbrano igro iz končnice so prenesli tudi v drugi niz, v katerem je bila ponovno uspešnejša zelo solidna ekipa iz Kranja. V zadnji tekmi turnirja so Črnučani nekoliko popravili vtis, saj so se v prvem nizu znesli nad ekipo GO Volley. Goste so premagali kar s 25:6. V drugem nizu je Črnučanom nekoliko padla koncentracija, njihov trener pa je precej premešal postavo. Tudi gostje so se nekoliko pobrali. Vendar dvoma o zmagi domače ekipe ni bilo.

OŠ Sostro, Ljubljana – 10:00 – Skupina B

Črnuče ACH I : Triglav Kranj 0:2 (24:26, 20:25)
Triglav Kranj : Calcit Volleyball 2:0 (25:20, 25:14)
Calcit Volleyball : GO Volley 2:0 (25:17, 25:21)
GO Volley : Črnuče ACH I 0:2 (6:25, 20:25)

Tokrat so se odlično odrezali starejši dečki naše druge ekipe, ki jih je bolezen tudi precej zdesetkala. To pa jih ni motilo, da ne bi prikazali dobre in borbene igre. Z 2:0 so premagali ekipi Ljubljana Volley in Triglav Kranj III. Bravo fantje!!!

OŠ Danile Kumar – 10:00 – Skupina C

ČRNUČE ACH II : LJUBLJANA VOLLEY 2:0 (25:17, 15:19)
LJUBLJANA VOLLEY: TRIGLAV KRANJ III 2:0 (25:19, 25:19)
TRIGLAV KRANJ III: ČRNUČE ACH II 0:2 (17:25, 17:25)