Kadeti A sezono zaključili z zmago

Danes so kadeti naše prve ekipe na OŠ Sostro gostili 5. krog kadetske A lige zahod. Prvo tekmo proti prvo uvrščeni ekipi lige ŠD Brezovica, so naši kadeti pričakovano izgubili. Žal tudi njihova igra ni bila na nivoju s katerim bi lahko bolje parirali nasprotniku. Tudi drugo tekmo proti ekipi GO Volley je Brezovica gladko dobila.

V tretji tekmi pa je bil nasprotnik našim kadetom bolj po meri. Tudi naši fantje so proti ekipi GO Volley prikazali veliko boljšo predstavo kot na prvi tekmi. Plod dobre igre je bila visoka zmaga v prvem nizu. V drugem nizu so žal popustili. Nasprotnikom so dovolili, da so se razigrali. V izgubljenem položaju pri rezultatu 16:20 pa so vendarle pokazali, da v njihovih srcih tli ogenj, ki so ga razplamteli v sami končnici, ki so jo tesno dobili z rezultatom 25:23.

Tako so se z zmago poslovili od rednega dela A lige zahod, kjer so zasedli končno 5. mesto. To pomeni, da bodo na koncu uvrščeni med 9. in 12. mestom v državnem prvenstvu.