Nov podvig naše druge ekipe

Zaradi mladinskega tekmovanja, ki bo v nedeljo, se je kar nekaj tekem v drugi in tretji ligi odigralo že v petek. V 7. krogu 2. DOL je naša druga članska ekipa Črnuče ACH II gostovala v Šempetru in po zaostanku 0:2 v nizih zmagala. Vsekakor lep uspeh in vzpodbuda za nedeljo in za tekme, ki jih še čakajo v ligaškem tekmovanju. S petimi zmagami in dvema porazoma so naši fantje tik pod vrhom razpredelnice!

SIP Šempeter : Črnuče ACH II 2:3 (21,17, -26, -21, -16)

V tretji ligi so solidno igrali tudi člani naše tretje ekipe. Večinoma s kadetsko zasedbo so v Kanalu ob Soči skoraj pripravili presenečenje. Za razliko od naše druge ekipe, so žal zapravili vodstvo z 0:2. Na koncu so se zmage veselili odbojkarji druge članske ekipe Salonita Anhovo. Prva dva niza pa vsekakor vzbujata optimizem za tekme, ki čakajo fante za njih pomembnejšem, kadetskem tekmovanju.

Salonit Anhovo II : Črnuče ACH III 3:2