ACH Zmajčki vabijo v Črnuče

Kot uvod v dvoboj obeh ljubljanskih prvoligaških ekip bo v soboto 12. januarja od 17h naprej v športni dvorani Črnuče potekal zanimiv športno-družabni dogodek: OK Črnuče in ACH Volley Ljubljana organizirata Dan odbojkarske šole ACH Zmajček za popularizaijo tega športa, predvsem med osnovnošolsko mladino.

Ljubiteljem odbojke bomo predstavili delo naših mlajših selekcij ob hkratnem druženju z igralci ekipe ACH Volley in prve ekipe OK Črnuče. Zmajčki bodo dobili priložnost, da se pobliže spoznajo s svojimi vzorniki, prikažejo svoje odbojkarsko znanje, najmlajši pa bodo lahko tudi igrali z njimi. Po dogodku sledi pogostitev, potem pa ogled tekme prve državne odbojkarske lige med ekipama ACH Volley in Črnuče.

Ljubitelji odbojke iz Ljubljane in okolice, zlasti pa starši naših zmajčkov, vljudno vabljeni!

Spored dogajanja

16.15 Zbor kadetskih ekip in ekip starejših dečkov.
16.40 Predstavitev kadetov in starejših dečkov z igranjem odbojke
16.45 Zbor male in mini odbojke
17.00 Prihod članskih ekip ACH Volley in OK Črnuče
17.10 Družabno tekmovanje v odbojkarskih prvinah med zmajčki male odbojke in člani ACH Volley in OK Črnuče
17.25 Predstavitev male in mini odbojke z igranjem odbojke
17.30 Družabno tekmovanje v odbojkarskih prvinah med kadeti, starejšimi dečki in člani ACH Volley in OK Črnuče.
17.55 Igra zmajčkov z igralci ACH in Črnuč – mešane ekipe.
18.20 Zaključek dogodka na igrišču
18.25 Priprava dvorane za tekmo