Kadeti U18 postavili stvari na pravo mesto

V zadnjem, 5. krogu B skupine, B lige za kadete, ki se je v nedeljo 14. 4. 2019 odigral v Črnučah, sta bili na delu dve naši ekipi. V prvi tekmi so kadeti pod imenom ACH Črnuče U18, pričakovano ugnali ekipo Calcit Volleyball II. V paralelno potekajoči tekmi pa so se nekoliko oslabljeni kadeti ekipe ACH Črnuče U17 pomerili z ekipo Ljubljana Volley. Odlično jim je šlo od rok vse do rezultata 22:18 v prvem nizu. Potem pa so popustili na sprejemu in v napeti končnici so izgubili na razliko. V drugem nizu so se težave s sprejemom servisa še stopnjevale in nasprotnik se je na koncu veselil zmage.

Najpomembnejša in hkrati tudi zadnja tekma v ligi pa je sledila na koncu. Mlajši kolegi so za prvo mesto na lestvici potrebovali osvojen niz. Igralci U18, pa so za prvo mesto potrebovali zmago z 2:0. V napeti in čustveni tekmi, sta obe ekipi prikazali zavidljiv nivo igre, na koncu pa so bili nekoliko bolj zbrani starejši kolegi. Z zmago 2:0 so potisnili mlajše kolege na drugo mesto in se tako zasluženo veselili prestižne zmage.