Menjava trenerja v članski vrsti

Marko Brumen, ki je zadnja tri leta uspešno vodil našo prvo člansko ekipo, je sprejel nov karierni izziv in se vrnil v Calcit Volley, klub, ki ima veliko večje tekmovalne ambicije in kapacitete. Marko in njegov pomočnik Matic Brumen sta črnuško odbojko brez dvoma dvignila na višjo raven. V sezoni 2016/17 je naša članska ekipa pod njegovim vodstvom osvojila prvo mesto v 2.DOL in tako napredovala v prvo ligo. V krstni prvoligaški sezoni 2017/18 smo dosegli osmo mesto, letos pa z močno pomlajeno ekipo deveto mesto. Našim mladim odbojkarjem je strokovno delo Marka Brumna pomagalo pri športnem razvoju in pred nekaterimi je zagotovo še lepa športna pot.

Marku in Maticu Brumnu se zahvaljujemo za ves vložen trud in delo in jima želimo veliko uspehov v novi sredini.

Novi trener prve črnuške ekipe bo znan v nekaj dneh.