Zmajčki na mednarodnem turnirju v Šempetru

Zmajčki obeh ekip male odbojke so v soboto imenitno nadaljevali uspešen klubski vikend, ki se je začel s petkovo zmago članov. Na mednarodnem turnirju Pokal Savinjske doline U13 v Šempetru v Savinjski dolini so se v konkurenci 26 ekip uvrstili med 8 najboljših. V četrtfinalu pa so skoraj prekosili samega sebe. Proti postavnim in telesno veliko močnejšim odbojkarjem iz Maribora (na koncu zmagovalcem turnirja), so prikazali pogum, drznost in obilo odbojkarskega znanja. V dramatični tekmi so v šele tretjem nizu, po hudem boju, z najmanjšo možno razliko, morali priznati premoč nasprotniku. Dobro so se odrezali tudi zmajčki druge ekipe, ki so se uvrstili v osmino finala in tako zasedli mesto med 16 najboljšimi ekipami.