Matic Rojnik, dobrodošel!

Pred prihajajočo sezono se je prvi ekipi Črnuč pridružil sprejemalec Matic Rojnik (letnik 2000). Prihaja iz Braslovč, kjer je v preteklih sezonah igral za tamkajšnji istoimenski klub v drugi državni odbojkarski ligi, prvoligaški odbojkar pa je tudi njegov starejši brat Jakob, ki je lani branil barve Panvite Pomgrada.

V mlajših kategorijah je bil Matic član slovenske kadetske in mladinske reprezentance. V letošnjem šolskem letu začenja s študijem na ljubljanski Fakulteti za strojništvo, pred začetkom nove sezone pa je povedal:

Vesel sem, da sem dobil priložnost igranja v 1. slovenski ligi, kjer nivo igre precej višji kot v 2. ligi. Ekipa Črnuč je mlada in ustreza mi, da bom imel med soigralci vrstnike oziroma le nekaj let starejše.