Četrto mesto na močnem prijateljskem turnirju

Naša članska ekipa je na turnirju v Kragujevcu odigrala dve tekmi. V petkovi proti domačemu klubu Radnički so bili sicer domačini boljši s 3:0 (-18, -21, -28), vendar pa jih je trener Kedačič pohvalil za dobro igro v tretjem nizu, ki se je po hudem boju končal na razliko.

V sobotni tekmi za tretjem mesto proti Mlademu radniku je šlo še bolj na tesno. Po prvem izgubljenem nizu (18:25) so naši napravili preobrat z dvema osvojenima nizoma (25:20, 25:19). V četrtem so nasprotniki izenačili na 2:2 (19:25), in nato zbrali tudi dovolj moči v odločilnem nizu, da so Črnučane premagali s 3:2 (12:15).

Glede na to, da so bili oboji nasprotniki iz tradicionalno močne srbske SuperLige, lahko rečemo, da so naši fantje dostojno zastopali slovenske barve.

Več informacij na spletni strani kgsport.info: polfinale, finale.

Končni vrstni red:
1. OK Niš
2. OK Radnički Kragujevac
3. OK Mladi radnik (Požarevac)
4. OK Črnuče