Zmaga in poraz kadetov v Kranju

Danes je naša prva kadetska ekipa odigrala 3. turnir 1.kadetske lige. V kranjski dvorani ŠD Planina, so v prvi tekmi prikazali dobro predstavo proti vrstnikom iz Kamnika. Zlasti v prvem nizu, ko so se izkazali z odličnim blokom in dobrim napadom. V drugem nizu jim je padla zbranost, kar se je pokazalo pri sprejemu začetnega udarca in drugimi neizsiljenimi napakami. Tako smo videli tretji niz, v katerem so Črnučani odločno začeli. Razlika v našo korist je vztrajno naraščala in na koncu so se naši fantje veselili zanesljive zmage. Tako so se Kamničanom oddolžili za poraza v kvalifikacijah.

V drugi tekmi je bil nasprotnik naših fantov Salonit Anhovo. Primorci so se izkazali za zelo čvrsto ekipo. Pred tedni so jih naši fantje že premagali. Tokrat pa pravih možnosti za zmago niso imeli. Igra Črnučanov ni bila več tako učinkovita, naredili so tudi preveč napak. Odbojkarji iz Kanala so se zasluženo veselili zmage z rezultatom 2:0.

S tremi zmagami in prav toliko porazi naši fantje zasedajo srednji del razpredelnice prve kadetske lige.