Zanesljivo do prvih točk

V 3. krogu 2.DOL so Črnučani gostovali v Braslovčah in zanesljivo osvojili tri točke.

Braslovče : Črnuče II 0:3 (18:25, 15:25, 25:27)

Začetno postavo pri naših so sestavljali Prevorčnik, Rojc, Elikan, Strajnar, Felkar, Popit (C) in Čučulovič (L). Fantje so si, po izenačenem začetku prvega niza do 7. točke, nato ustvarili prednost petih točk, ki je bila za domače neulovljiva.

V drugem nizu so nadaljevali v istem tempu. Pri vodstvu 8:14 je trener Belavič Pučnik opravil dvojno menjavo, na igrišče sta prišla Jančič in Zajc. Drugi niz so naši osvojili še z višjo razliko kot prvega.

V tretjem nizu Črnučani niso ohranili tako visokega nivoja igre, zato je bil boj bolj izenačen. Priložnost za igro sta dobila še Lenič in Jerovšek. Po vodstvu naših z 21:23 je domačim uspela serija treh točk in imeli so zaključno žogo, ki pa je niso izkoristili. V končnici so naši pokazali več zbranosti in tako zmagali z 0:3.