POZOR, nekdanji odbojkarji Črnuč!

Spoštovani kolegi, nekdanji odbojkarji Črnuč!

OK Črnuče vas prijazno vabi, da se ob prvenstveni tekmi Črnuče : ACH Volley v soboto, 11.12.2021 ob 19h, vse pretekle generacije črnuških odbojkarjev srečamo na tribunah dvorane Maksa Pečarja ob navijanju za današnjo prvo ekipo Črnuč, ki uspešno nastopa v Sportklub prvi odbojkarski ligi.

Na tekmi boste spoznali boste tudi fante iz mlajših selekcij kluba, ki je od skromnih začetkov zrasel do tega, da je danes najštevilčnejši slovenski moški odbojkarski klub po številu članov.

V naslednjih dneh vas bomo po digitalnih kanalih še osebno povabili. Koristno pa bo, če se tudi sami nekdanji kolegi medsebojno obvestite o tem dogodku z deljenjem tega vabila na družbenih omrežjih. To bo po dolgem času lepa priložnost za srečanje in druženje črnuških športnikov vseh starosti. Seveda so vabljeni tudi vaši družinski člani.

Tekma bo organizirana v skladi z veljavnimi pravili PCT. Več informacij sledi na naših kanalih:

Naj bo v soboto dvorana polna glasnih navijačev! Se vidimo!

Gregor Kumer, predsednik OK Črnuče

Andrej Jerič, podpredsednik