Letni zbor društva 2022

Pred začetkom poletnih počitnic smo člani FITT Črnuče opravili redni letni zbor društva. Predsednik društva Gregor Kumer je povzel letošnje dosežke črnuških ekip in izpostavil, da je bila – rezultatsko gledano – sezona 2021/22 najuspešnejša doslej. Društvo ima trenutno 162 članov in veseli nas zlasti množičen vpis najmlajših.

Prisotni so se seznanili z vsebinskim in finančnim poročilom o poslovanju v letu 2021 in sprejeli ambiciozen plan dela za sezono 2022/23, v skladu s smernicami strategije razvoja odbojke v Mestni občini Ljubljana. Kot edini slovenski klub bomo imeli dve članski ekipi v prvi državni odbojkarski ligi, kar bo zahtevalo še več organizacijskih aktivnosti, zato bo dobrodošlo dodatno angažiranje članov (staršev) pri delovanju kluba.

Zbor je kot nadomestnega člana upravnega odbora društva za preostanek tekočega mandata izvolil dolgoletnega sodelavca kluba Petra Štuparja.