Prva tekma, prva zmaga!

1B.DOL – 1.krog – 5.10.2022 – KorVolley Mislinja : Črnuče II 1:3 (25:19, 20:25, 17:25, 23:25)

Trener Jaka Bevc je po tekmi povedal:

Tekmo smo odprli čvrsto, ves čas držali prednost točke ali dveh, nato pa v drugi polovici prvega niza naredili preveč lastnih napak in nasprotniku dovolili da se je razigral. V drugem nizu smo izboljšali servis in obrambo, ter borbeno in zanesljivo igro prenesli tudi v tretji in začetek četrtega niza. Na koncu so Mislinjčani ponovno pritisnili in na svoj dober servis izsilili napeto končnico, ki se je bolje končala za nas.

Ognjeni krst 1.B lige smo suvereno prestali in se zasluženo veselili zmage in pomembnih točk. S tem smo dokazali predvsem sami sebi, da lahko igramo konkurenčno odbojko tudi v prvi ligi. Sezona bo dolga, odigrali bomo 26 tekem in vsaka točka bo na koncu zelo pomembna. Prostora za napredek ekipe in igralcev je še veliko, že nova priložnost za dokazovanje pa nas čaka v soboto na prvi domači tekmi proti Šempetru. Podpore s tribun bomo zelo veseli.