Koledar tekem

  • 3.DOL Z - 2. krog - Črnuče ACH 3 : Kočevje

    18.10.2019  18:30 - 20:30

  • STD - kvalifikacije - 1. krog - skupina A

    19.10.2019  10:00 - 13:00
    Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja, Črnuška cesta 9, 1231 Ljubljana - Črnuče, Slovenija

    Črnuče / Braslovče / Hoče

  • 2.DOL - 3. krog - Radenci : Črnuče 2

    19.10.2019  19:00 - 21:00

  • 1.DOL - 3. krog - Šoštanj Topolšica : Črnuče

    19.10.2019  19:00 - 21:00

  • KAD - kvalifikacije - 2. krog - skupina D

    20.10.2019  10:00 - 14:00
    Brezovica pri Ljubljani, 1351 Brezovica pri Ljubljani, Slovenija

    Brezovica Radio 1 / Calcit Volley / ACH Črnuče

  • KAD - 2. liga - 2. krog

    20.10.2019  21:00 - 23:00
    Mislinja, 2382 Mislinja, Slovenija

    KorVolley Mislinja / Radenci / Črnuče

  • 1.DOL - 4. krog - Črnuče : Maribor

    23.10.2019  18:30 - 20:30

  • 3.DOL Z - 3. krog - Ljubljana Volley : Črnuče ACH 3

    25.10.2019  20:30 - 22:30

  • 1.DOL - 5. krog - Salonit Anhovo : Črnuče

    26.10.2019  19:00 - 21:00

  • 2.DOL - 4. krog - Fužinar : Črnuče 2

    26.10.2019  19:00 - 21:00

  • POKAL - 3. krog - Črnuče 2 : Kostanjevica na Krki

    30.10.2019
    Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja, Črnuška cesta 9, 1231 Ljubljana - Črnuče, Slovenija

  • 1.DOL - 6. krog - Krka : Črnuče

    02.11.2019  19:00 - 21:00

  • 2.DOL - 5. krog - Črnuče 2 : Maribor 2

    02.11.2019  19:30 - 21:30

  • POKAL - 4. krog - Črnuče : ???

    06.11.2019
    Osnovna šola narodnega heroja Maksa Pečarja, Črnuška cesta 9, 1231 Ljubljana - Črnuče, Slovenija

  • 3.DOL Z - 4. krog - Črnuče ACH 3 : Triglav Kranj 2

    08.11.2019  18:30 - 20:30

  • STD - 2. liga - 2. krog

    09.11.2019  10:00 - 13:00
    Mislinja

    KorVolley / Ljutomer / Maribor / Črnuče II

  • STD - kvalifikacije - 2. krog - skupina A

    09.11.2019  10:00 - 13:00
    Hoče

    Hoče / Maribor / Črnuče

  • 2.DOL - 6. krog - KEKOOprema Žužemberk : Črnuče 2

    09.11.2019  19:00 - 21:00

  • 1.DOL - 7. krog - Črnuče : HišaNaKolesih Triglav

    09.11.2019  19:30 - 21:30

  • MLAD - 1/8 finala

    10.11.2019

    ŠD Braslovče / FužinarSijMetalRavne / ACH Črnuče II

    Triglav Kranj / ACH Črnuče I / GO Volley

  • POKAL - 1/8 finala

    13.11.2019

  • MALA - kvalifikacije - 3. krog - skupina E

    16.11.2019  10:00 - 13:00
    Športna dvorana Planina, Ulica Tončka Dežmana 1, 4000 Kranj, Slovenija

    Triglav / ACH Zmajčki / Brezovica

  • 3.DOL Z - 5. krog - Portorož : Črnuče ACH 3

    16.11.2019  14:00 - 16:00

  • 2.DOL - 7. krog - Črnuče 2 : Calcit Volley 2

    16.11.2019  17:00 - 19:00

  • 1.DOL - 8. krog - Črnuče : Panvita Pomgrad

    16.11.2019  19:30 - 21:30

  • KAD - kvalifikacije - 3. krog - skupina D

    17.11.2019
    Mokronog, 8230 Mokronog, Slovenija

    SEP Mokronog / Calcit Volley / ACH Črnuče

  • KAD - 2. liga - 3. krog

    17.11.2019  21:00 - 23:00
    Osnovna šola Toma Brejca, Šutna 39, 1241 Kamnik, Slovenija

    Calcit Volley II / Črnuče / Radenci