Poslanstvo in cilji

“Odbojka ni šport za zaspance, temveč za kreativce in igralne genije, ki zmorejo reševati težke situacije v pogojih vse večje hitrosti, saj žoga leti s hitrostjo, večjo od 100 km/h na razdalji 18 metrov.”

Viktor Krevsel – Viki

Odbojka je že nekaj desetletij zasidrana v Črnučah. Rezultat dolgoletnega dela je, da imamo
danes društvo z velikim številom otrok in mladih, od katerih jih je v letu 2018 kar 142 registriranih v nacionalni panožni zvezi. Vsi ti fantje redno trenirajo ter tekmujejo pod budnim očesom naših trenerjev in hkrati dosegajo spodbudne rezultate v vseh starostnih kategorijah.

Današnji prvoligaški igralci so vzor prihajajočim generacijam, ki danes delajo prve korake v športu, oziroma se kalijo v kategorijah starejših dečkov, kadetov in mladincev.

Naša vizija vključuje štiri cilje:

• vzgoja članov  v športnem duhu in krepitev športnega načina življenja,
  • razširjenost delovanja na ljubljanskih osnovnih šolah ter prepoznavnost programa usposabljanja
  • sodelovanje v razpisanih tekmovanjih pod okriljem Odbojkarske zveze Slovenije,
  • tekmovalni rezultati.