Trenerji

Strokovno vodstvo naših 10 tekmovalnih ekip v sezoni 2018/19 sestavljajo naslednji trenerji (po abecedi):

ImeTrenerska licenca OZSV OK Črnuče odSkupne trenerske izkušnje (vključno s prejšnjimi klubi)
Marko Brumen
(1.DOL)
A201620 let igralske kariere (1. SLO, 2. zvezna in 1. zvezna liga):
OK Žerjav, OK Stavbar Maribor, OK Bled;
nato igralec in trener: OK Brezovica, OK Olimpija;
nato trener:
OK Olimpija (1. liga), OK Bled (2. liga), OK Hypo bank Bled (1. ženska liga), OK Žirovnica (3. in 2. liga), OK Triglav Kranj (1. liga), OK Logatec (3. in 2. liga), OK Calcit Kamnik (1. liga), zadnja 3 leta pa OK Črnuče (2. in 1. liga)
Matic Brumen
(1.DOL, pomočnik)
D2017od 2013 (ŠD Brezovica)
Aleš Centa
(2.DOL in mladinci)
A2018od 2007 (OK Triglav Kranj, OK Zgornja Gorenjska), diplomant Fakultete za šport
Andrej Jerič
(mala odbojka)
B199326 let treniranja odbojka, ves čas v Črnučah, vse selekcije od male odbojke do 2.DOL
Miha Kikelj
(2.DOL in mladinci, pomočnik)
C201610 let igralske kariere v OK Črnuče pred začetkom trenerske v 2016
Jani Malovič
(st. dečki)
A 2008skoraj 30 let v odbojki (OK Calcit Kamnik), prof. športa
Tihomir Polgar
(kadeti)

Interesno dejavnost odbojka po ljubljanskih osnovnih šolah vodita profesorja športa Saša Engelman in Marina Crnjac.

V preteklih sezonah so v klubu kot trenerji delovali tudi: Miha Premelč, Marina Crnjac, Samo Belavič Pučnik, Aljoša Novak, Andrej Turk, Matija Petrič, Tomislav Šmuc, Primož Dirntiš…