Mimohod klubskih mlajših selekcij 2021

V odmoru sinočnje prvenstvene tekme z ACH Volleyjem so se  navijačem v dvorani predstavili tudi igralci mlajših selekcij kluba v značilni barvi oranžnih zmajev. OK Črnuče ima namreč v sezoni 2021/22 trenutno 130 registriranih igralcev (in še 20 otrok v skupinah mini odbojke, ki ne potrebujejo registracije), mlajše selekcije pa v okviru konzorcijskega sodelovanja med kluboma v okviru OZS nastopajo pod imenoma ACH Zmajčki in Črnuče ACH.

Letošnje ekipe mlajših selekcij vodijo naslednji trenerji: mini odbojka (Aleš Centa), mala odbojka (Aleš Centa in Tihomir Polgar), mala odbojka  dečki letnika 2009 (Andrej Jerič in Tihomir Polgar), starejši dečki 2008 (Aleš Centa), starejši dečki 2007 (Rok Matoš),  kadeti 2006 (Samo Belavič Pučnik), kadeti 2005 (Janez Malovič), mladinci I 2003-04 (Tadej Ferme), mladinci II 2003-04 (Aleš Centa), mlajši člani 2.DOL (Tadej Ferme in Jaka Bevc).

Koordinator mini in male odbojke je Andrej Jerič, ki mu pri delu pomaga Jožef Verdinek.

Prvo ekipo, ki nastopa v Sportklub prvi odbojkarski ligi, pa vodita Jurij Žavbi in Miha Kikelj.

Fotografije: David Kozamernik