Podari črnuškim odbojkarjem del dohodnine!

Vsak davčni zavezanec lahko nameni do 1 % dohodnine  za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Mednje spada tudi OK Črnuče (društvo FITT Črnuče). Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki bi sicer šla v državni proračun. Svoj odstotek lahko razdelite tudi med več prejemnikov.

Dohodninske donacije so pomembna pomoč neprofitnim društvom, da opravljajo svoje poslanstvo. Vabimo vas, da se tudi vi pridružite številnim staršem in drugim članom društva FITT Črnuče, ki na ta način vsako leto sodelujejo pri novih uspehih naših fantov.

Postopek na spletu je zdaj resnično preprost, vse se opravi prek telefona ali računalnika. Za dohodnino leta 2021 je treba spletno vlogo oddati do 31. decembra 2021.

Nadaljuj na: spletni obrazec Olimpijskega komiteja Slovenije za namenitev dela dohodnine klubu OK Črnuče.

You may also like...