Dve zmagi prve ekipe starejših dečkov

Starejši dečki so danes v B ligi nastopili na dveh ločenih turnirjih. Na prvem turnirju v Kamniku je bila gostitelj ekipa Calcit Volleyball I, na drugem v Stranjah pri Kamniku pa Calcit Volleyball II.

Naša prva ekipa je v B skupini prikazala dobro igro in obe tekmi zmagala. V prvo so zanesljivo premagali gostitelje. Drugo tekmo proti ekipi GO Volley so začeli fantje, ki v prvi tekmi niso veliko igrali. Zamenjali so tudi sistem igre. Zato je bilo v naših vrstah nekaj zmede. Niz je bil vseskozi izenačen na koncu pa so se zmage v nizu veseli Primorci. Drugi niz je začela naša prva postava. Kar nekaj časa so rabili, da so strli odpor žilavih nasprotnikov. Potem so naši fantje dokaj zanesljivo dobili tekmo z 2:1.

1. krog . krog – nedelja, 15.01.2017 – OŠ T. Brejca, Kamnik – 10:00 – Skupina B

Calcit Volleyball : Črnuče ACH I 0:2 (19:25, 17:25)
Črnuče ACH I : GO Volley 2:1 (21:25, 25:16, 15:10)
GO Volley : Žirovnica 2:1 (22:25, 25:12, 15:13)
Žirovnica : Calcit Volleyball 0:2 (10:25, 19:25)

Naša druga ekipa pa je v skupini C prikazala dva različna obraza. Po presenetljivi zmagi v prvem krogu proti Mokronogu, so se jim danes slednji oddolžili za poraz. Igra naših fantov je bila neprepoznavna. Zato pa so toliko bolje zaigrali v drugi tekmi proti domači ekipi Calcit Volleyball II. Prvi niz so dobili. V izenačenem drugem in tretjem nizu pa so se tesne zmage veselili Kamničani.

2. krog. krog – nedelja, 15.01.2017 – OŠ Stranje – 10:00 – Skupina C

Calcit Volleyball II : Ljubljana volley 2:0 (25:11, 25:17)
Ljubljana volley : SEP Mokronog 0:2 (17:25, 15:25)
SEP Mokronog : Črnuče ACH II 2:0 (25:14, 25:15)
Črnuče ACH II : Calcit Volleyball II 1:2 (25:23, 21:25, 12:15)