Drugi kadetski ekipi skoraj uspelo

Pregovor pravi, da skoraj še nikoli ni zajca ujel. Potrdil se je še enkrat. Vendar pa se je treba spomniti, da na začetku sezone skoraj ni bilo tistih, ki bi pomislili, da se bo lahko naša druga kadetska ekipa borila za polfinale, in zato ne moremo ostati ravnodušni.

Po jakosti naša druga kadetska ekipa je v nedeljo bojevala enakovreden boj v 5. krogu A lige vzhod proti še neporaženi ekipi Maribor SGD Strdin. Kljub porazu naših z 0:2 so morali Mariborčani ves čas igrati zbrano, da so tekmo dobili z 2:0. V drugi tekmi proti domači ekipi iz Hoč so bili naši fantje večji del tekme v igri za zmago. Ob morebitni zmagi nad tretjeuvrščenimi Hočami, bi si fantje naše druge kadetske ekipe, na stežaj odprli vrata v polfinale, torej med 8 najboljših ekip v Sloveniji. Žal so v prvem nizu zapravili vodstvo 19:17. V drugem nizu, pa so po dveh preobratih, klonili šele v podaljšani igri, z rezultatom 27:29.

Glede na vse okoliščine, lahko našim fantom le čestitamo!