Kmalu bo šlo zares

Včeraj, 12. avgusta, so se člani širšega nabora naše prve ekipe zbrali na prvem dvoranskem treningu, danes pa so že nadaljevali s kondicijskim treningom na atletskem stadionu. Med njimi je nekaj novih obrazov, dva mlada člana lanske prve ekipe, Din Hodžič Šlejkovec in Nejc Marovt, pa sta se v prestopnem roku pred prihajajočo sezono preselila v prvoligaško moštvo Šoštanja. Želimo jima veliko uspeha v nadaljnji odbojkarski karieri.

Trener prve ekipe Zoran Kedačič je ob začetku priprav povedal:

Pred nami je nova sezona, novi izzivi. Fantje so na priprave prišli dobro fizično pripravljeni, kar je izredno pomembno, glede na to kaj nas čaka. Priprave so vedno zahtevne, ker je ogromno stvari, ki jih je potrebno umestiti v proces treninga. Ekipa je mlada in željna dokazovanja, zato je to toliko lažje. Trenutno s prvo ekipo trenira 16 igralcev, dva ali trije se bodo kasneje pridružili članski ekipi, ki bo nastopala v 2.DOL.

Igralcem vseh ekip OK Črnuče od male odbojke navzgor želimo športni napredek v igri in uspešno tekmovanje!