Mladi Črnučani srebrni na državnem prvenstvu!

Naša ekipa Črnuče je osvojila drugo mesto!

Ponosno objavljamo, da je naša ekipa Črnuče na finalnem turnirju državnega prvenstva v mali odbojki 2023/24, ki je potekal v soboto, 25. maja 2024 na Brezovici, osvojila odlično drugo mesto in srebrno medaljo!

Turnir je bil poln napetih trenutkov in izjemnih tekem. V polfinalu smo premagali ekipo Žužemberka z rezultatom 2:0, v finalni tekmi proti Brezovici pa je bilo vzdušje res peklensko. Vsi trije nizi so bili do zadnjega trenutka izenačeni, odločilni niz pa se je končal z rezultatom 26:24 v korist Brezovice.

Čestitamo ekipi Brezovice za zmago in se zahvaljujemo vsem, ki ste nas podpirali. Posebna pohvala gre našima prisotnima trenerjema Alešu in Tihotu in trenerki Živi!

Posebne čestitke gredo našemu igralcu, Maju Janušu Bošnjaku, ki je bil izbran za najboljšega posameznika v črnuški ekipi. Hvala vsem navijačem za podporo! Veselimo se novih izzivov in priložnosti za dosego novih zmag!

You may also like...