Dobro igro kronali z zmagama

Danes sta bili zopet dejavni obe naši ekipi starejših dečkov. Naša prva ekipa je dobro opravila svoje delo, saj je v Žirovnici z 2:0 premagala domačine, nato pa še odbojkarje iz Kamnika. V prvi tekmi proti Žirovnici so priložnost za igro dobili fantje iz druge postave, ki so ponujeno imenitno izkoristili. Z dobro igro so v prvem nizu gladko premagali domačine. V drugem nizu so imeli nekaj več težav, vendar so se v drugem delu le zbrali in tekmo zmagali.

V drugi tekmi so na igrišče stopili fantje iz prve postave. Odbojkarji iz Kamnika so jim pokazali zobe in videti je bilo, da bo prvi niz izgubljen. V letošnji sezoni smo žal že videli več preobratov v našo škodo. No, tokrat pa sta bila zbranost in pogum na naši strani. Z odlično predstavo so naši fantje naredili preobrat. V drugem nizu pa so samo še potrdili zmago. Le tako naprej fantje!

3. krog . krog – 19.02.2017 – Žirovnica – 10:00 – Skupina B

Žirovnica : Črnuče ACH I 0:2 (12:25, 20:25)
Calcit Volleyball : Triglav Kranj 2:1 (23:25, 26:24, 15:09)
Triglav Kranj : Žirovnica 2:1 (23:25, 25:07, 15:04)
Črnuče ACH I : Calcit Volleyball 2:0 (25:22, 25:16)

V Ljubljani so se predstavili tudi starejši dečki naše druge ekipe. Še drugič v sezoni so morali priznati premoč drugi ekipi Kamnika. V zadnji tekmi turnirja pa so z 2:1 premagali ekipo Triglav Kranj III. S peto zmago bodo v skupini najverjetneje zasedli tretje mesto. Bravo fantje!!!

4. krog. krog – 19.02.2017 – OŠ Danile Kumar – 10:00 – Skupina C

ČRNUČE ACH II: CALCIT VOLLEYBALL II; 0:2 (17:25, 18:25)
CALCIT VOLLEYBALL II: TRIGLAV KRANJ II; 2:0 (25:9, 25:23)
TRIGLAV KRANJ II: TRIGLAV KRANJ III; 2:1 (25:19, 16-25, 15-11)
TRIGLAV KRANJ III: ČRNUČE ACH II; 1:2 (9-25, 25-12, 9-15)