Dvorana ŠD Šoštanj, gledalcev 110, sodnika Pevc Anton, Klinar Nejc.

Šoštanj Topolšica : Črnuče 3:0 (23, 21, 16)

Šoštanj Topolšica: Javornik, Robida 17, Port 2, Boženk 8, Planinc 7, Pavič (C) 7, Mejal, Šoštarič, Uršič 8, Koren, Menih in Plankelj (oba libero). Trener: Rade Dačović.

Črnuče: Mihelčič, Hodžič 1, Čopi 7, Vilar 1, Tepić 6, Marovt 1, Rutar 9, Slovnik 7, Valenčič 4, Kumer in Slobodnjak (oba libero). Trener: Brumen Marko; pomočnik trenerja: Brumen Matic.

Naša prva ekipa je sinoči gostovala v Šoštanju in se vrnila domov brez osvojenega niza. V prvem nizu so bili blizu, vendar je nasprotnik pri rezultatu 24:23 izkoristil prvo zaključno žogo. V drugem nizu so bili domačinom za petami skoraj do konca, v tretjem pa so bili domači prepričljivi. Statistika pokaže, da nihče od naših igralcev ni zbral več kot 9 točk (največ jih je zabeležil Filip Rutar), kar se zgodi dokaj redko.