Hvala, Stipe Jurić

Pred začetkom včerajšnje pokalne tekme smo trenutek pozornosti v dvorani namenili Stipetu Juriću (1986), ki je spomladi končal prvoligaško kariero v črnuškem dresu. Kot si lahko ogledamo v klubskem arhivu, je branil črnuške barve od sezone 2009/10 do 2013/14. Svoja najboljša leta je nato od 2014 do 2017 preživel v ACH Volleyu, kjer je igral tudi v evropski ligi prvakov, nato pa se je vrnil domov in v zadnjih dveh sezonah s svojimi izkušnjami pomagal črnuškim mladeničem v boju za obstanek v prvoligaški konkurenci.

V zahvalo za njegov prispevek k črnuški odbojki sta mu predsednik kluba Gregor Kumer in aktualni kapetan moštva Bine Slovnik izročila simbolično fotografijo s podpisi nekdanjih soigralcev. Zahvali se pridružujemo in Stipetu želimo uspešno nadaljnjo življenjsko pot.

ŠD FITT Črnuče