Poln izkupiček naših v Mariboru…

…vendar pa je šlo tokrat za drugo člansko ekipo obeh klubov.

2.DOL – 6. krog – Merkur Maribor II : Črnuče II 0:3 (23:25, 21:25, 23:25)

Trener Belavič Pučnik je na igrišče poslal postavo Popit, Prevorčnik, Strajnar, Rojc, Jančič, Elikan in Pikl kot libero. Prvi niz so odprli suvereno in domačinom niti v enem trenutku niso dopustili vodstva. V manjšo krizo so Črnučani sicer zapadli pri rezultatu 11:18, ko so se jim domači uspeli približati na 16:18. V zadnjem delu sta v igro vstopila Lenič namesto Rojca in Hribar namesto Jančiča, potem pa je našim uspelo pripeljati niz do konca.

Drugi niz je bil (čeprav bi lahko iz končnega rezultata sklepali drugače) bolj izenačen kot prvi, ekipi si nista ustvarili večje prednosti. Pri Črnučanih sta priložnost za igro dobila še drugi libero Čučulovič in Jerovšek namesto Strajnarja.

Oba sta nadaljevala tudi v tretjem nizu, kjer je večino časa bolje kazalo Mariborčanom. Vodili so še na prehodu v končnico z rezultatom 19:16. Nato pa je našim uspel preobrat in dosežena je bila lepa zmaga v gosteh z rezultatom 0:3 v nizih.