Zmajčki uspešno odprli sezono!

Danes so na turnirju v mali odbojki v Kanalu ob Soči zmajčki odigrali svoj prvi kvalifikacijski turnir za uvrstitev v 1. ligo. Bili so uspešni z dvema zmagama in enim tesnim porazom.

Prvo tekmo, proti someščanom iz ekipe Ljubljana Volley, so naši fantje zanesljivo dobili. V drugo so so pomerili proti domačinom. Tekmo so ves čas vodili, potem pa prvi niz v napeti in srčni borbi izgubili na 27. V drugem nizu so bili zmajčki boljši, v tretjem pa smo ponovno gledali malo dramo. Zmajčki so še poravnali rezultat na 23, potem pa so se z dvema zaporednima točkama, zmage veselili igralci Salonita. Čestitke domačim za zmago, zmajčkom pa za borbo!

V tretji tekmi proti Mokronogu, pa se je sreča obrnila na stran Črnučanov. Po dramatičnih in zelo izenačenih dveh nizih, so se zmage z 2:0, veselili zmajčki. Tako smo se vedrih obrazov z avtobusom odpravili domov v Ljubljano.