Mladi Črnučani še čakajo na prvo ligaško zmago

3.DOL – 2.krog – Lubnik : Črnuče III 3:1 (19:25, 25:14, 26:24, 25:9)

V četrtek je črnuška tretja članska ekipa gostovala v Škofji Loki. Začeli smo dobro, praktično brez napak in brez težav zmagali prvi niz. V drugem nizu je nasprotnik prestavil v višjo prestavo. Imeli smo nekoliko slabši sprejem in posledično tudi napad. Igralci Lubnika so zaustavili naš napad in drugi niz je šel kmalu po gobe. Tretji niz smo pričeli nekoliko slabše, zgrešili smo veliko servisov, vendar smo pri 23. točki priključili in izenačili na 24:24. Žal to ni bilo dovolj in smo na razliko izgubili tudi 3. niz. Gladko smo predali tudi 4. niz in Škofjeločani so se veselili zmage.

Kljub temu gremo naprej optimistični in polni želje po prvi zmagi. Morda je bolj pomembno to, da so spet vsi igralci dobili priložnost za igro in vsak, ki je vstopil v igro je dokazal, da lahko igra.

Zapisal: Jani Malovič