Mladinci v polfinalu!

V nedeljo so naši mladinci v Kanalu ob Soči odigrali četrtfinalni turnir državnega prvenstva. V prvi tekmi so z rezultatom 2:1 premagali domačine, v tretji tekmi pa z enakim rezultatom še GO Volley. Z dvema zmagama so se tako uvrstili v polfinale, oz. med 8 najboljših ekip v Sloveniji.

Tekme na dokaj visokem nivoju

Prve tekme proti ekipi Salonit Anhovo naši fantje niso najbolje začeli. Prvi niz so tudi izgubili. V nadaljevanju so zaigrali bolje in tekmo zmagali. V drugi tekmi turnirja so odbojkarji ekipe GO Volley brez težav premagali Krko iz Novega mesta. Tako sta si v tretji tekmi turnirja nasproti stali zmagovalni ekipi prvih dveh tekem. Črnučani so tekmo začeli na visokem nivoju. Po dobljenem prvem nizu je našim fantom tudi v drugem dobro kazalo. Potem pa so ob koncu popustili in niz izgubili. Na začetku tretjega niza je kazalo še slabše. Zato še bolj veseli dejstvo, da so se Črnučani znali izkopati iz brezna. Ko je bilo najbolj potrebno so zbrali voljo in pogum in odločilni niz zmagali z 2:1. Tako so se uvrstili v polfinale državnega prvenstva. Uvrstitve v polfinale so se kasneje veselili tudi poraženci te tekme saj so v repasažu premagali domačine.

Črnuče ACH I : Salonit Anhovo 2:1 (18:25, 25:19, 15:13)

GO Volley : Krka 2:0 (25:14, 25:10)

Črnuče ACH I : GO Volley 2:1 (25:23, 21:25, 15:12) Črnuče ACH I v 1/2 finale kot 1.

Salonit Anhovo : Krka 2:0 (25:19, 25:20)

GO Volley : Salonit Anhovo 2:1 (18:25, 25:21, 15:13) GO Volley v 1/2 finale kot 2.