Diko potuje v Brazilijo

Na tretji finalni tekmi državnega prvenstva med ekipama ACH Volley in Calcit Volleyball je bil prisoten tudi selektor reprezentance Slovenije Andrea Giani. Diko Purić ga je s svojo igro, v kateri je prispeval devet točk (po trije asi, bloki in uspešni napadi) prepričal, da ga je naknadno povabil na priprave reprezentance v Kranjsko Goro.

201 centimeter visoki bloker, ki je svojo odbojkarsko pot, prav tako kot Jan Kozamernik, začel ravno v našem klubu, je bil očitno dovolj prepričljiv tudi na pripravah. Selektor ga je uvrstil v ekipo, ki bo v prihodnjih dneh gostovala v Braziliji.

Na Dikota smo v našem klubu zelo ponosni. V prihodnje mu želimo obilo dobrih nastopov tako v dresu reprezentance, kot tudi v klubskem tekmovanju!

Mi pa objavljamo še nekaj slik iz ne tako davne preteklosti

You may also like...