Odlični predstavi v pokalnem tekmovanju

Danes sta se obe naši članski ekipi, ki še nastopata v pokalnem tekmovanju odlično odrezali. Kot smo že sporočili je naša prva ekipa s 3:1 premagala Maribor. V prvem nizu ni prav nič kazalo na presenečenje saj so gostje visoko zmagali. To jih je morda uspavalo, naše fante pa je je hladen tuš vsekakor prebudil. Dobili so drugi niz. Z odlično igro so nadaljevali tudi v tretjem nizu, ki je bil najbolj izenačen in kot se je izkazalo je bil tudi odločilen. Zmaga na razliko v tretjem nizu je le še bolj dvignila krila domači ekipi, gostje pa so bili vedno bolj nemočni. Črnučani so se tako na koncu zasluženo veselili velike zmage nad prvoligaško ekipo, ki jim daje upanje tudi za morebitno napredovanje. Povratna tekma bo 2. 11. 2016 v Mariboru, ob morebitnem uspehu pa bi se veselili napredovanja med 8 najboljših ekip v pokalnem tekmovanju.

Črnuče ACH I : Maribor 3:1 (16:25, 25:21, 25:23, 25:17)

Odlično se je odrezala tudi naša druga članska ekipa Črnuče ACH II. Fantje so gostovali v Novem mestu pri Krki, ki prav tako igra v prvi ligi. V prvem nizu so prekosili sami sebe in domačine premagali. Nato so se domači le zbrali in na koncu zasluženo slavili z rezultatom 3:1.

Krka : Črnuče ACH II 3:1 (21:25, 25:17, 25:16, 25:15)

Za prikazano na igrišču pa lahko obema ekipama le čestitamo!!!