Sedma zaporedna zmaga

Naša prva članska ekipa v drugi državni ligi še vedno ne pozna poraza, mi pa si želimo, da bi tako čim dlje tudi ostalo. Iz gostovanja pri vedno neugodni Brezovici so se vrnili s polnim izkupičkom saj so zmagali z rezultatom 3:0.

Začetek tekme je izpolnil pričakovanja, saj se domačini nikakor niso strinjali, da bi v dvoboju potegnili kratko. Na srečo so bili naši fantje dovolj zbrani, da so tesno osvojili prvi niz. Pri tem lahko omenimo, da so bili Črnučani precej oslabljeni, roko na srce pa lahko povemo, da tudi Brezovica ni bila popolna. Tekma je bila izenačena do sredine drugega niza, ko so domači popustili in naši fantje so zanesljivo dobili drugi in tretji niz.

S sedmo zaporedno zmago v drugi državni ligi so se Črnučani utrdili na vrhu razpredelnice. Ne glede na to, pa nam pot do uvrstitve v prvo ligo, prav gotovo ne bo postlana z rožicami.

Po sedaj videnem pa lahko upamo in verjamemo, da bo našim fantom to tudi uspelo!