Martin v Maribor, Jaka in Luka v Tivoli

Po koncu tekmovalne sezone sledi prestopni rok. Črnuče so znane kot klub, ki vzgaja dobre mlade igralce, zato skoraj vsako leto kak obetaven igralec nadaljuje odbojkarsko pot stopničko višje. Ta teden so bili javno objavljeni trije odmevni prestopi.

Martin Valenčič (1999) in Jaka Sešek (2001) sta “rasla” v OK Črnuče od male odbojke naprej. Oba sta bila reprezentanta v mlajših kategorijah, bila sta člana zmagovite črnuške mladinske ekipe leta 2018 in imata že nekaj let prvoligaških izkušenj. Luka Marovt (2005), kapetan zmagovite državne kadetske reprezentance U-17, pa je pravkar končano sezono odigral v črnuškem dresu kot posojeni igralec ACH Volleyja.

Martin odhaja v Merkur Maribor, kjer se bo pridružil svojemu vrstniku iz Črnuč Žigu Kumru, Jaka in Luka pa odhajata v najtrofejnejši slovenski klub ACH Volley. V njem so doslej od Črnučanov že zaigrali Stipe Jurić, Diko Purić, Bine Slovnik, Žiga Kumer in Filip Rutar.

Fantje, zahvaljujemo se vam za vaš doprinos k črnuški odbojki in vam želimo uspešno odbojkarsko pot še naprej!