Napredek v igri je prinesel prvo ligaško točko

V petek si je ekipa Črnuče III priborila prvo točko v 3. državni članski ligi. Tesno smo izgubili proti ekipi Lubnik iz Škofje Loke s 3:2 (15:12 v zadnjem nizu). Začeli smo dobro, a na koncu 1. niza popustili in ga izgubili. V drugem smo igrali bolje, zdržali do konca ter si priigrali zmago. V tretjem smo povsem popustili na sprejemu in v napadu. Priložnost za igro so dobili vsi igralci in se dostojno upirali do konca 3. niza. V četrtem smo pri 24. točki igrali pogumno, brez napake in zmagali niz. V 5. nizu smo naredili preveč lastnih napak in tako se je tekma končala z zmago gostov Škofje Loke.

No, nič hudega, vidi se, da smo napredovali. Naredili smo manj napak pri začetnih udarcih. Naslednji teden gremo v Koper in bomo domov prinesli vsaj dve ali tri točke… Tako vsaj upamo.

Zapisal: trener Jani Malovič